Aleksandra Nazimek sklep CSM

Czas na spełnienie marzeń, czas na nową przygodę, czas na szycie!

Mam na imię Ola, szyję ekologiczne maskotki i tekstylia dziecięce dla Waszych pociech.

Tworzę kreatywną linię zabawek dla dzieci, która jest stale poszerzana, a czarujący świat z dnia na dzień nabiera nowych i niepowtarzalnych barw tak, aby każde dziecko przeżywało magiczne dzieciństwo.

Jestem ogromną zwolenniczką skandynawskiego stylu, co z pewnością odbija się w przytulankach, maskotkach, zabawkach retro, które tworzę osobiście (handmade). Każda z maskotek jest inna, ponieważ szyję je ręcznie, z ekologicznych materiałów. Uważam, że minimalizm obecny tak wyraźnie w Skandynawii, pozwala skupić się na tym, co najważniejsze w wychowaniu dziecka. Bliskości.

A tak prywatnie to jestem pozytywnie nastawiona do życia, zawsze doszukuję się pozytywnych stron „negatywnych emocji”.

Po 8 lat pracy w korporacji postanowiłam zrewolucjonizować swoje życie i otworzyć własny biznes, kobiecy biznes, dopasowany do moich wewnętrznych wartości❤

Jestem mamą trzyletniego gałgana o imieniu Kosma.

Nazwa z głębszym znaczeniem

Co było tą iskrą, która rozpaliła we mnie ogień do działania?

Moja iskra, moja siła. Wyczekany. Wymarzony. Mój syn. Mój Kosma❤

Mój syn stał się pomysłodawcą marki, brał udział w projektowaniu pierwszych maskotek, to dla Kosmy postanowiłam zawalczyć o marzenia, by razem tworzyć kreatywne rzeczy!

Od samego początku wiedziałam, że nazwa marki musi mieć dla mnie „głębsze znaczenie” bo jestem sentymentalna. Dlatego nazwa marki wywodzi się od imienia mojego syna, Kosmy. Pełna nazwa marki brzmiałaby COSMA HANDMADE a w skrócie to po prostu moje CSM.

Aleksandra Nazimek sklep CSM