Aleksandra Nazimek

Świat CSM

Świat CSM dostarcza dzieciom magii i stanowi ważny element ich beztroskiego dzieciństwa. Moje sympatyczne zwierzaki rozbudzają dziecięcą wyobraźnię i towarzyszą maluchom podczas zabawy.

Świat CSM to wspaniała szansa dla dorosłych na powrót do dzieciństwa. W natłoku obowiązków często zapominamy o swojej delikatności i trosce, która kreuje osobowość. Dzięki prostym przedmiotom możemy w łatwy sposób wrócić wspomnieniami do dzieciństwa i odkryć w sobie nutkę wyobraźni, która została zatracona przez problemy i rutynę dnia codziennego!

Z wyobraźni się nie wyrasta!

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo to dla mnie podstawa, dlatego wszystkie moje zabawki wykonane są w 100% z surowców naturalnych, posiadających niezbędne certyfikaty OEKO – TEX 100 W KLASIE I (tkaniny, wypełnienia z antyalergicznej włókniny, nici).

Stąd też moje, ekologiczne Przytulanki dopasowane są również dla dzieci borykających się z dolegliwościami alergicznymi, problemami skórnymi, astmą i nie tylko. 

Moje produkty są pozbawione niebezpiecznych elementów, nie znajdziecie u mnie guzików czy zamków – zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w produktach dla małych dzieci.

sklep CSM maskotki

Moje zabawki spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, co pozwala na oznakowania ich nie tylko znakiem CE, ale również EN71.

Testy wytrzymałości – rączki, nóżki, uszka nie mogą być wyrwane, a szwy nie rozrywają się.

Nietoksyczne materiały – produkty CSM wykonane są z nietoksycznych i bezpiecznych materiałów oraz barwników.

Odporne na ogień – materiały są ognioodporne, produkt nie zapali się.

Zabawki spełniają normy dla dzieci poniżej 3 roku życia – odpowiednie dla dzieci w wieku 0+

Bezpieczeństwo zabawek

Część 1:

PN-EN 71-1+A1:2018-08
Właściwości mechaniczne i fizyczne
Bezpieczeństwo zabawek

Część 2:

PN-EN 71-2:2021-05
Palność
Bezpieczeństwo zabawek

Część 3:

PN-EN 71-3:2019-07
Migracja określonych pierwiastków
Aleksandra Nazimek sklep CSM